Yasemini çok fena siktim

Merhaba ben Necip size anlatacağım olay yüzde yüz gercek. Ben 1.70 boyunda kısa bir çocuk olduğum için hiç kız arkadaşım olmadı. Bu yüzden hep otuzbir çektim. Bir gün okula gittiğimde okula yeni kız gelmiş ve adı Yasemindi . Sınıfta yer olmadığı için yanıma oturdu. Başta çekingen davransa da muhabett etmeye başladık. Muhabbet ettikçe daha da yakınlaştık. Bu arada Yasemin esmer benle aynı boyda bir kız. Bana bakmaz diye düşündüğüm için sadece arkadaş olarak takılıyordum.

Fakat yasemin her fırsatta beni öpüyor ve her akşam mesajlasıyorduk.Bir gece bana mesaj attı ve cuma günü çıkışta bize gelsene takılalım film falan izleyebiriz dedi. Ben ise sevinerek olur dedim. perşembe akşam duş aldım ve yattım sabah olduğunda parfüm banyosu yaptım. Okula gittiğimde yasemin yanıma oturdu ders boyunca muhabbet ettik. Sonunda ders bitti ve direk yaseminlerin evine gittik. Ev boştu ve ikimiz baş başaydık.Direk odasına geçtik. Bilgisayarı açtık ve halen muhabbet ediyorduk. Fakat ben yasemini o kadar cok sikmeyi istiyordum ki gözüm hep memelerinde oluyordu. Birden bana dönüp sen nereye bakıyorsun 2 saattir öyle dedi ve ben ise hiç sana bakıyorum ne oldu utandın mı diyerek güldüm. O ise bana bakmıyorsun benim memelerime bakıyorsun. Ben ise yok canım sana bakıyorum sana öyle gelmiştir diyordum.

Birden beni bu kadar sikmek istediğini biliyorum. Ben ise o zaman neyi bekliyorsun dedim. O ise cıldırtmak istedim biraz diyerek gömleğini cıkarmaya başladı. Ben de soyunmaya başladım. Sonunda cıplaktık ikimizde. Öpüşmeye başladık ve ben bütün vücudunda ellerimi gezdiriyordum .Sikim ise artık amına girmek istiyordu. eğip sikimi ağzına verdim. Sakso çekmeye başladı ve ilk postayı ağzına yaptım fakat halen yalıyordu. Sikim 2 dakika sonra geri kalktı ve temizledikten sonra domaltıp amına girmeye başladım. Hızlanmaya başladıkca yasemin bağırıyordu.Onun bu sesleri beni azdırıyor ve daha da sert sikiyordum. Sonunda boşalcaktım ve çıkardım beline doğru boşaldım ve o gün yaklaşık 4 posta attım ve artık yasemin benim hem sevgilim hem orospum olmuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir