Üvey halamı defalarca siktim

Merhaba Seks hikayeleri ben ekrem. Size anlatacağım olay iki gün önce gerçekleşti. halamlarla evimiz çok yakındır iki sokak var aramızda eniştem vardiyalı bir işte çalışıyor. geceleri eniştemin olmadığı günlerde halam gel bizde kal evde erkek olsun korkuyorum diyerek beni çağırır çünkü tekin bir mahallede oturmuyoruz. halam normalde kapalıdır ama evin içinde çok rahattır benden de hiç çekinmez yanımda elbiseler giyer sutyen takmaz o kadar rahattır anlayacağınız. gel zaman git zaman ben halama karşı farklı duygular beslemeye başladım onu öyle göre göre artık halamı arzulamaya başlamıştım. hatta bazen ona takılır şakasına off hala eniştem ne şanslı adam falan derdim o ise o şansı elde etmek senin elinde oğlum derdi.

Nasıl diye sorduğumda beni sikersen anlarsın o şansa dedi. Ben şaşkın şekilde bakıyordum. Fakat halamın şaka söylemediğini anladım ve nasıl diye sordum o ise. Beni sikmek istediğini biliyorum istersen sikebilirsin dedi. Ee dedim eniştem öğrenmez dimi dedi. Hayır sen beni sik 2. kocam olursun hem de sikişi öğrenirsin dedi. Ben Seks hikayelerim mutluluktan ölüyordum. Direk yanına geçtim ve öpüşmeye başladık. Fakat aklımda halamı kapalı olarak sikmek istiyordum. Öpüşmeyi durdurarak. Hala dışarı çıktığın gibi giyinsene seni türbanlı şekilde sikmek istiyorum dedim. oda olur diyerek odaya gitti ve 5 dakika sonra geldi ve çok seksi şekilde karşımda duruyordu. Sikimi açtı ve yalamaya başladı ve çok iyi sakso çekiyordu. İlk defa kadın sikiyordum ve buda halamdı. Artık o amına girmeye karar verdim. Hemen soydum ve altına tanga giymişti. Tangayı sıyırdım ve amına girmeye başladım. Hızlanmaya başladım ve halan sert sik kocacım diyordu.

O öyle dedikçe sert sikiyor ve daha da hızlanıyordum. Amı Seks hikaye o kadar güzel diki sikmek yetmiyordu. Böyle parçalamak istiyordum. Hızlanmaya tekrar başladım fakat bu sefer götüne de parmak atıyordum. Halam ise zevkten ucuyordu. Bir kaç gel gitten sonra boşalmak için amından çıkardım ve götüne girdim götüne girdiğimde bağırmaya başladı acıyor diye biraz daha gel git yaptım ve göt deliğine boşaldım.

3 comments

  1. HİÇ ACIMADAN BAGIRTA BAGIRTA ..
    …… ben CENK bekarım BAYANLAR ARAYIN #ÖZEL NO ACIK 3g var lütfen gece arayın

  2. Şİmdi bu yazayı okuyunca neden bu adamı arıyacağım diye kendi kendinizi yiyeceksiniz ama belki bu adam size hayatınızda yaşamayı hiç ummadığınız bir zevki yaşatacak ve kesinlikle aramızda kalacak. Belki evlisiniz kocanızda bulamıyorsunuz böyle bir ilgiyi belki bekarsınız istiyorsunuz ama güvenmiyorsunuz insanlara belkide dulsunuz arıyorsunuz ama insanlar neder diye düşünüyorsunuz ama bu konuda bana güvenebilirsiniz. Ben gizliliğe çok önem veririm.Ama sizde ciddi olmanız gerekiyor değil mi? Kendinize güvenmiyorsanız beni arayıp rahatsız etmeyin. Lütfen ciddiyseniz arayın beni numaram

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir