Öz teyzemi sikiyorum seks hikayeleri

Bir gün internette Öz teyzemi siktim seks hikayeleri takılırken (porno izlemek için site ararken) bir site buldum ve sitede seks hikayeleri buldum. Okumaya başladım fakat bir çok başlım halamı teyzemi vb. konular vardı. Birine bakmak için girdim ve konu halasını siken bir çocuktu.Okumaya başladım başta biraz iğrensemdim fakat sonradan zevkli geldi ve aklımda genç teyzem aklıma geldi. Daha evlenmemişti ve hafif tombul etli tam bir sikilecek kadındı. Acaba onu sikebilir miyim diye düşünmeye başladım.

Bütün ay nasıl sikerim Öz teyzemi siktim seks hikayeleri düşündüm.Bir akşam okuldan eve döndüğümde genc teyzemin köyden geldiği ve bizde 2 hafta kalacağını söylemesi beni mutlu etmişti. Aklımda annemler işteyken ben okula gitmeyip teyzemi sikmekti. Ertesi gün ilk işim okula gidip cıktığım da uyku ilacı alıp evde baş başa iken sikmekti. Bir kaç gün sonra anneme okula gitmeyeceğimi söyledim. Oda tamam diyerek bir şey sormadı. Ertesi sabah oldu uyandım teyzem kahvaltıyı hazırlamıştı oturduk kahvaltıyı yaptık ve ben salona geçtim. Teyzem ise kahvaltı masasını topluyordu. Acaba nasıl yapabilirdim. O sırada teyzem salona oturduğunda ona bir bardak kola getirip içine uyku ilacını atıp sikmekti.İçeri geldi ve televizyon izlemeye başladı. Biraz zaman gectikten sonra hemen mutfağa gidim kola doldurdum ve ilacı icine atıp erimesini bekledim. Sonunda eridi ve içeri girdim teyze kola aldım kendime ve sana içicekmisin diye sorduğumda koymuşsun ver içeyim dedi. İçmeye başladı ve 10 dk sonra uykusu geldi ben uyumaya gidiyorum diyerek kalktı 5 dakika bekledikten sonra odasına girdim ve teyze dedim. Maksat uyuduğundan emin olmak. Emin olduktan sonra hemen soymaya başladım karşımda çırılçıplak kalmıştı. İzlemeye başladım. Memeleri beyaz tenli olduğundan resmen damarları görünüyordu.

Amına doğru bakmaya Öz teyzemi siktim seks hikayeleri başladım am resmen hiç ellenmemişti. Hemen soyundum ve yalamaya başladım. Gerçekten teyzemi sikiyordum Sikimi yağlayıp ve amı acık olup olmadığını bilmediğimden götüne girmeye başladım. O kadar dardı ki sikim içinde bazen sıkışıyordu. Biraz gel git yaptıktan sonra boşaldım hemen etrafını sildim ve üstünü geri giydirdim. 2 3 saat sonra uyandı fakat yüreyemiyordu. Acaba anladımı bilmiyorum . İnşallah anlamamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir