Lezbiyen sex hikayeleri

Merhaba ben Neslihan size anlatacağım olay okulda sınıftan arkadaşım olan sedayla yaşadım. Ben aslında lezbiyen değilim fakat yaşadığım bu olay beni lezbiyenliğe çekti. Seda sınıfın en güzel kızlarından biridir fakat hiç bir erkekle bu zamana kadar çıkmadı ve kızlara olan ilgisini herkes biliyordu. Son günlerde Seda benimle ilgilenmeye başladı ve muhabbet etmeye başladı. Ben ise normal arkadaşım olarak kabul ediyordum ve o şekilde muhabbet etmeye başladım.Bir kaç gün geçti ve seda benimle hafta sonu arkadaşlarının evinde parti olduğunu söyledi ve çağırdı. Ben ise mırın kırım ettim fakat çok ısrar edince kabul ettim. Hafta sonu hazırlanmaya başladım ve anneme arkadaşlarımda kalabilirim diyordum.

Akşam oldu ve çıktım ve otobüse atlayıp seday’ı aradım ve beni indiğim yerde aldı ve doğruca arkadaşların evine gittik. Başta biraz utangaç gibi takıldım fakat bir müddet sonra alıştım ve muhabbet etmeye başladık. Fakat muhabbetler biraz tuhaftı ben ise şaşkınlıkla onları izliyordum. Sonunda meğerse hepsinin lezbiyen olduğunu fark ettim ve ayıp olmasın diye oturmaya devam ettim. Birden Seda’nın arkadaşları öpüşmeye başladı ve ben şaşkınlıkla bakıyordum. Sonunda seda bana döndü istersen onların yaptığını bizde yaparız hem zevk alırsın dedi. Ben ise hayır diyordum fakat o kadar çok ısrar ediyordu ki sonunda kabul etmek zorunda kaldım ve öpüşmeye başladık ve çok değişik geliyordu bana ve zevk alıyordum. İkimizde ıslak öpüşüyorduk ve ellerimiz vücudlarımızda geziyordu. Seda beni soymaya başladı bende onu soyuyordum.

Diğerleri çoktan soyunmuş ters şekilde amlarını yalıyordu. Seda beni yatırıp dudaklarımdan amıma doğru yalayarak iniyordu. Ben ise bakıyor ve zevkin tadını çıkarıyordum ve ilk defa bir kız beni yalıyordu. Amıma indiğinde tedirgin oldum fakat amımı yalamaya başladığı an zevkten dudaklarımı ısırıyordm. Sonunda titreyerek boşaldım ve sıra bendeydi ve acemi olduğum için o ne yaptıysa aynısı yapmaya başladım. Birden makas yapalım mı diye sordu ve ben bilmiyordum. Birden bacaklarımı acıp çapraz şekilde bacaklarımın arasına girdi ve amlarımızı sürtüyorduk ben ise zevk alıyor o zamana kadar kaç kere boşaldım bilemiyordum. O gün hayatımın en güzel günlerini yaşadım sedayla ve lezbiyen olup çıktım. Eğer lezbiyen bayanlar var ise yorum atsınlar onlara geri dönerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir