İnternetten tanıştığım seks hikayeleri

Bir gün seyahat İnternet’ten tanıştığım seks hikayeleri için araba kiralama firmasını  kullandım.Nedeni ise arabam boş gitmesin hem de para kazanıp benzin parasını beleşe getirmek için 1 kişi ulaştı oda üniversitesi öğrencisi bir kız. Neyse dedim yol üzerinden bunu aldım.Fakat kız bildiğin afet çıktı mini eteği giymiş üstüne simit yaka fakat dekolteli bir tişört feci bi orospu.Dedim ben bunu yolda sikerim. Neyse yola çıktık bu yanıma oturdu.

Muhabbet falan ediyoruz İnternetten tanıştığım seks hikayeleri fakat gözlerim bacaklarında mini giymiş birde oturunca amının acılmasına az kalmıştı.Adın ne işte falan filan derken istanbuldan cıkmıştık. Boluya geldiğimizde bir mola verdik ve yemek yedik fakat herkes orospuya bakıyorlardı. Yemeği yedikten sonra arabaya bindik ama ben bu kızı sikmem lazımdı.Elimi bacağına attım fakat hiç bir şey dememişti. Yavaş yavaş gezdirmeye başladım. Bir den elimi aldı amına götürdü. Sabahtan beri bu anı bekliyorum ne utandın amma dedi.Ben bakıyorum sadece ozaman o anı yaşatayım sana gel dedim ve başladım amını okşamaya. Altına tanga giymiş hemen cıkardı koltuğu yatırdı bir elim direksiyonda bir elim amında. Amına parmak atıyorum. Dedim ilere bir otel var istersen gidelim. Olur dedi hemen girdik. Odaya cıktık. Odaya girer girmez öpüşmeye başladık kucağıma zıpladı.Deli gibi öpüşmeye başladık yatağa attım bunu hemen soyunup üstüne cıkıp öpmeye devam ettim. Memelerine doğru inmeye başladım. Meme uçları zevkten sertleşmişti.Isırmaya başladım meme uclarını yavaş yavaş göbek deliğinden yalayarak amına gitmeye başladım amı pes pembeydi bir taraftan yalıyorum bir taraftan ise parmakliyordum. Fakat orospunun amı Epeyi acılmıştı sikimi cıkardım yalamaya başladı. Sonuna kadar ağzına sokmaya başladım.

69 pozisyonunu ayakta İnternetten tanıştığım seks hikayeleri yaparak amını yalamaya başladım.Yatağa geri yatırıp bacakları omzuma aldıktan sonra amına hızlı hızlı gel git yapmaya başladım orospunun. bir iki üc derken sonunda boşalmaya yakın çıkardım üstüne boşaldım. Biraz dinlenmek için sigara içmeye başladık. Sigara bittiği an ben hazırdım fakat bu sefer götten sikicektim. Ağzına verdim siki yaladı biraz daha snra götüne yavaş yavaş sokmaya başladım tamamı girdi. Fakat amına göre dardı. Biraz hızlandım. Altında inlemeye başladı. Daha hızlı aşkım dedikçe Sus orospu o götünü dağıtacağım derken göt deliğine boşaldım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir