Baldız baldan tatlıdır seks

Merhaba ben Cengiz size yaşadığım SEKS HİKAYELERİ ve hayatımda yaşadığım en iyi olaydı. Ozamanlar 30 yaşındaydım ve evleneli 5 yıl olmuştu. Karımı seviyordum fakat kardeşi banu’yu sikmeyi çok istiyordum. Bir gün banu bize geldi ve 2 hafta kalacağını öğrendim. Ben mutluluktan uçuyordum fakat belli etmiyordum. Ertesi sabah oldu ve kahvaltı yapmak için banyoya gittim.

Tam girerken banu banyodan çıktı üzerinde tişört vardı fakat südyen olmadığından memelerinin ucları belli oluyordu. Ben dikkatlice ona bakıyorum fakat beni fark etmesin diye ikide bir gözlerimi kaçırıyordum. Kahvaltı yapmak için oturduk fakat halen südyen giymemişti. Ben halen gözlerimi alamıyordum ve sikim kalkmıştı. Kahvaltı bitti fakat ben halen masadan kalkamıyordum. Sikimin inmesini bekliyordum. İndiği an kalktım ve duşa giridmm ve otuzbir çekmeye başladım. Boşaldım ve duş alarak işe gittim. Akşam geldiğimde karım evde yoktu fakat baldızım evdeydi. Nabıyorsun falan demeye başladım. Ablan nerde dediğimde ablam eski lise arkadaşlarının toplantısına gitmiş olduğunu söyledi. Ben ise sevindim fakat belli etmiyordum çünkü şans bulmuştum. Biraz oturduk ve muhabbet ediyorduk. Birden duş alacağını söyledi ve banyoya gitti. Ben ise izlesemmi diye düşünüyordum.Birden dayanamayıp banyonun yoluna koyuldum ve banyonun kapısının acık olduğunu gördüm baldızım banyo yaparken izlemek ayrı keyifti. Çırılçıplaktı ve memeleri ilk defa komple görüyordum. İzlemeye başladım ve 31 çekiyordum. Briden çıktı fakat ben toparlananamıştım.

Baldızım sikime bakıyordu. Ben ise birden istersen yalayabilirsin dedim. O ise ablam gelmez mi dedi. Hemen kafasını eğip yalamaya başladı. Ablasına göre çok iyi yalıyordu. Ayağa kaldırıp amına girmek istiyordum fakat izin vermedi. Hemen ozamana götüne girreyim dedim. O da tamam diyerek tekrara domaldı.Girmeye başladım götü hiç sikilmediği için sikim içinde sıkışıyor fakat zevk alıyordum. Götü okadar güzeldi ki sikerkene ilk defa bu kadar zevk alıyordum. Hızlanmaya bşaladım fakat acıdan ağlıyordu. Hızlanmaya devam ettim . Altımda ne olur enişte yapma diyordu acıyor diyordu. Sonunda dayanamayıp götünün içine boşaldım. İlk defa bu kadar zevk almıştım. Bizden gidene kadar hep sikmeye devam ettim.

 

One comment

  1. Şİmdi bu yazayı okuyunca neden bu adamı arıyacağım diye kendi kendinizi yiyeceksiniz ama belki bu adam size hayatınızda yaşamayı hiç ummadığınız bir zevki yaşatacak ve kesinlikle aramızda kalacak. Belki evlisiniz kocanızda bulamıyorsunuz böyle bir ilgiyi belki bekarsınız istiyorsunuz ama güvenmiyorsunuz insanlara belkide dulsunuz arıyorsunuz ama insanlar neder diye düşünüyorsunuz ama bu konuda bana güvenebilirsiniz. Ben gizliliğe çok önem veririm.Ama sizde ciddi olmanız gerekiyor değil mi? Kendinize güvenmiyorsanız beni arayıp rahatsız etmeyin. Lütfen ciddiyseniz arayın beni numaram

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir